Modne Plecaki Męskie – gdzie kupić w Gdańsku?

męskie pelcaki gdańsk sklep

Targi niezależnej mody i dizajnu w Gdańsku

Największe na Pomorzu targi niezależnej mody i dizajnu SILESIA BAZAAR już po raz czwarty zawitają do Gdańska. Letnia odsłona wydarzenia odbędzie się w przestrzeni nowoczesnego Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Gdańsku.

W dniach 11 i 12 czerwca br. na pasjonatów niezależnej mody czekać będzie ponad 200 firm oferujących nie tylko oryginalne modne dodatki do ubrań od polskich projektantów , ale także wyjątkową biżuterię, dodatki do ubrań, nietypowe akcesoria i artykuły do wystroju wnętrz.

Letnia edycja targów będzie świetną okazją dla szalonych, wakacyjnych zakupów. Każdy kto w czerwcowy weekend odwiedzi SILESIA BAZAAR, będzie mógł znaleźć coś wyjątkowego dla siebie oraz swoich bliskich. Akcesoria, plecaki, torby męskie i damskie, muszki, spinki, oryginalne t-shirty i unikatowa biżuteria – to wszystko znajdzie się w ofercie wystawców SILESIA BAZAAR vol. 4. Targi uzupełni strefa Gastro, wystawa artystyczna oraz specjalna strefa warsztatów dla dzieci, w której najmłodsi będą mieli okazję do wspólnych, kreatywnych zabaw. Dwudniowa impreza dostarczy z pewnością nie tylko wiele modowych inspiracji, ale również niezapomnianych doznań i pozytywnych emocji. Gościem honorowym będzie także przedstawiciel firmy Plecak.net. – ekspertów w dziedzinie męskich plecaków.

Męskie plecaki z pokazu, kupisz TUTAJ: https://plecak.net/plecaki-meskie
google
POLECANI PRZEZ GOOGLE Reviews

Dołącz do subskrybentów naszego Fanpage: zgłoszenie subskrypcji

Kobietanaj

Targi SILESIA BAZAAR już na stałe wpisały się w kalendarz imprez modowych w Polsce. Współgospodarzem imprezy jest Miasto Gdańsk. Aktualnie trwają zapisy dla wystawców chcących zaprezentować się na targach – organizatorzy zadbali o atrakcyjne promocje, więc nie warto zwlekać z decyzją o udziale.

Więcej przeczytacie na naszym facebooku.

Źródło: mat.organizatora

Społeczna przedsiębiorczość w modzie

Społeczna Akademia Nauk w Gdańsku zapraszamy do udziału w innowacyjnym, międzynarodowym warsztacie „SoFE – innowacyjny przedsiębiorca w obszarze społecznej i zrównoważonej mody”, który odbędzie się już 24 maja br (godz 10:00-13:00).

Warsztat prowadzony będzie przez specjalistów z Grecji (TheNest i Athens Univeristy of Economics & Business) oraz Hiszpanii (Authenticitys) w j. angielskim.

Jego celem jest przyjrzenie się czynnikom sukcesu w przedsiębiorczości sektora zrównoważonej mody i umiejętnościom niezbędnym do skutecznego istnienia w tej branży. Szczególny nacisk położony będzie na aspekty związane ze współpracą i współtworzeniem (collaboration and co-creation), co jest niezwykle istotnym czynnikiem sukcesu w biznesie. Opowiemy też o wynikach międzynarodowego badania przeprowadzonego w krajach partnerskich.

Warsztat jest adresowany do szerokiego grona osób zainteresowanych zrównoważoną modą: od projektantów mody po nabywców, od blogerów modowych po artystów cyfrowych, od właścicieli firm po artystów rozważających założenie lub rozwój firmy.

W imieniu organizatora zapraszamy wszystkich zainteresowanych – wspólnie stwórzmy wielopoziomową i wielosektorową, odpowiedzialną i zrównoważoną społeczność modową (Social & Sustainable Fashion Community). Dziękujemy takze za wsparcie serwisowi plecak.sklep.pl

Warsztat będzie szansą na nawiązanie ciekawych, międzynarodowych kontaktów (poza Hiszpanią i Grecją będą również przedstawiciele UK oraz Holandii).

Ten post jest sponsorowany przez naszych partnerów Wigs

Aby zgłosić swój udział należy wypełnić FORMULARZ ON-LINE

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Miejsce: Społeczna Akademia Nauk, Gdańsk ul. Kilińskiego 109, sala 35.

Źródło: mat.organizatora

Jedna myśl o “Modne Plecaki Męskie – gdzie kupić w Gdańsku?

  1. Elibeth23 Autor wpisu

    Jeśli chodzi o plecaki damskie vintage, czy też sklepy z takimi plecakami w Gdańsku, to niestety brakuje unikatowych miejsc. Jest wiele sklepów sportowych, ale plecaki nike czy Adidas nie interesują mnie. Wolałabym coś bardziej kobiecego i nie z sieciówek. Czy ktoś zna ten sklep internetowy z plecakami vintage: https://www.brytyjka.pl/plecaki-vintage-cat-18.html? Zastanawiam się nad zakupem od tej „Brytyjki”, ale nie ma o nich zbyt wielu opinii.

Dodaj komentarz