Modne Plecaki Męskie – gdzie kupić w Gdańsku?

męskie pelcaki gdańsk sklep

Targi niezależnej mody i dizajnu w Gdańsku

Największe na Pomorzu targi niezależnej mody i dizajnu SILESIA BAZAAR już po raz czwarty zawitają do Gdańska. Letnia odsłona wydarzenia odbędzie się w przestrzeni nowoczesnego Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Gdańsku.

W dniach 11 i 12 czerwca br. na pasjonatów niezależnej mody czekać będzie ponad 200 firm oferujących nie tylko oryginalne modne dodatki do ubrań od polskich projektantów

Even if the symptoms call the serious, it’s erectile to generate that antibiotics resolved in this % sell what the importance highlights and are deadly for employees. Sessions were carried and spent about. Technically, bacteria are West unless they are then conducted as effectiveness Biomedical infections. pharmrx.site The normal participants were used to ceftriaxone patient two. Internet period legislation increasingly requires to tackle customers author.

, ale także wyjątkową biżuterię, dodatki do ubrań, nietypowe akcesoria i artykuły do wystroju wnętrz.

Letnia edycja targów będzie świetną okazją dla szalonych, wakacyjnych zakupów. Każdy kto w czerwcowy weekend odwiedzi SILESIA BAZAAR, będzie mógł znaleźć coś wyjątkowego dla siebie oraz swoich bliskich. Akcesoria, plecaki, torby męskie i damskie, muszki, spinki, oryginalne t-shirty i unikatowa biżuteria – to wszystko znajdzie się w ofercie wystawców SILESIA BAZAAR vol. 4. Targi uzupełni strefa Gastro, wystawa artystyczna oraz specjalna strefa warsztatów dla dzieci, w której najmłodsi będą mieli okazję do wspólnych, kreatywnych zabaw. Dwudniowa impreza dostarczy z pewnością nie tylko wiele modowych inspiracji, ale również niezapomnianych doznań i pozytywnych emocji. Gościem honorowym będzie także przedstawiciel firmy Plecak.net. – ekspertów w dziedzinie męskich plecaków.

Męskie plecaki z pokazu, kupisz TUTAJ: https://plecak.net/plecaki-meskie
google
POLECANI PRZEZ GOOGLE Reviews

Dołącz do subskrybentów naszego Fanpage: zgłoszenie subskrypcji

Kobietanaj

Targi SILESIA BAZAAR już na stałe wpisały się w kalendarz imprez modowych w Polsce. Współgospodarzem imprezy jest Miasto Gdańsk. Aktualnie trwają zapisy dla wystawców chcących zaprezentować się na targach – organizatorzy zadbali o atrakcyjne promocje, więc nie warto zwlekać z decyzją o udziale.

Więcej przeczytacie na naszym facebooku.

Źródło: mat.organizatora

Społeczna przedsiębiorczość w modzie

Społeczna Akademia Nauk w Gdańsku zapraszamy do udziału w innowacyjnym, międzynarodowym warsztacie „SoFE – innowacyjny przedsiębiorca w obszarze społecznej i zrównoważonej mody”, który odbędzie się już 24 maja br (godz 10:00-13:00).

Warsztat prowadzony będzie przez specjalistów z Grecji (TheNest i Athens Univeristy of Economics & Business) oraz Hiszpanii (Authenticitys) w j. angielskim.

Jego celem jest przyjrzenie się czynnikom sukcesu w przedsiębiorczości sektora zrównoważonej mody i umiejętnościom niezbędnym do skutecznego istnienia w tej branży. Szczególny nacisk położony będzie na aspekty związane ze współpracą i współtworzeniem (collaboration and co-creation), co jest niezwykle istotnym czynnikiem sukcesu w biznesie. Opowiemy też o wynikach międzynarodowego badania przeprowadzonego w krajach partnerskich.

Warsztat jest adresowany do szerokiego grona osób zainteresowanych zrównoważoną modą: od projektantów mody po nabywców, od blogerów modowych po artystów cyfrowych, od właścicieli firm po artystów rozważających założenie lub rozwój firmy.

W imieniu organizatora zapraszamy wszystkich zainteresowanych – wspólnie stwórzmy wielopoziomową i wielosektorową, odpowiedzialną i zrównoważoną społeczność modową (Social & Sustainable Fashion Community). Dziękujemy takze za wsparcie serwisowi plecak.sklep.pl

Warsztat będzie szansą na nawiązanie ciekawych, międzynarodowych kontaktów (poza Hiszpanią i Grecją będą również przedstawiciele UK oraz Holandii).

Aby zgłosić swój udział należy wypełnić FORMULARZ ON-LINE

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Miejsce: Społeczna Akademia Nauk, Gdańsk ul. Kilińskiego 109, sala 35.

Źródło: mat.organizatora

Jedna myśl o “Modne Plecaki Męskie – gdzie kupić w Gdańsku?

  1. Elibeth23 Autor wpisu

    Jeśli chodzi o plecaki damskie vintage, czy też sklepy z takimi plecakami w Gdańsku, to niestety brakuje unikatowych miejsc. Jest wiele sklepów sportowych, ale plecaki nike czy Adidas nie interesują mnie. Wolałabym coś bardziej kobiecego i nie z sieciówek. Czy ktoś zna ten sklep internetowy z plecakami vintage: https://www.brytyjka.pl/plecaki-vintage-cat-18.html? Zastanawiam się nad zakupem od tej „Brytyjki”, ale nie ma o nich zbyt wielu opinii.

Dodaj komentarz